دینی کنکور

عالی ترین مطالب و ناب ترین نکات کنکوری در مورد دینی

دینی کنکور

عالی ترین مطالب و ناب ترین نکات کنکوری در مورد دینی

طبقه بندی موضوعی

۲۰ مطلب در آذر ۱۳۹۹ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

با حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

آموزش شهودی که توسط استاد منتظری و استاد مهران قاسمی به کار گرفته شده است عمق مفاهیم را به دانش آموز انتقال خواهد داد و همچنین الگو های به کار برده شده دانش آموز را از حفظ فرمول انبوه بی نیاز خواهد کرد و همین موضوع باعث شده تا افرادی مانند محمد محمدی پور بتوانند با ریاضی این مجموعه، درصد 100 را در ریاضی کنکور کسب کنند. هم چنین حرف آخر برای دانش آموزانی که در مقطع متوسطه اول و ابتدایی هستند نیز محتوای آموزشی تولید می کند و برای آن ها هم آموزش منحصر به فرد خود را به کار برده است و این مژده را می توان به این دانش آموزان داد که اگر در یادگیری مطالب مشکل دارند اصلا نگران نباشند چر ا که با استفاده از حرف آخر می توانند مطالب را به خوبی یاد بگیرند و تا مدت ها در ذهن خود بسپارند. اما با تدریس های موسسه حرف آخر و تکنولوژی به کار برده شده در آن دیگر هیچ نیازی به حفظ کردن نخواهد بود و تنها با الگو و انیمیشن داوطلب به تسلط کامل در یادگیری دروس خواهد رسید. هدیه حرف آخر در قالب یک پکیج شامل پنج حلقه دی وی دی همراه با یک کتاب کار مکمل و آزمونک برای دانش آموز ارسال خواهد شد که با برنامه ریزی دقیق آن داوطلب تنها در 5 روز کل آموزش را به پایان خواهد رساند، هر شب از خود یک آزمون جهت محک خواهد گرفت و در انتها تسلط لازم برای پاسخگویی به 40 تست قطعی از کنکور را کسب خواهد کرد. در ادامه می توانید چگونه درس بخوانیم تا در کنکور موفق شویم  را هم مشاهده کنید.

سبک راحت و الگویی و انیمیشن بودن این موسسه باعث شده دانش آموزانی که با برنامه حرف آخر پیش می روند رضایت مطلوبی از کار کردن با این حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید موسسه داشته باشند. ویژگی مهم مجموعه حرف آخر این است که دانش آموزی که با این منابع پیش برود به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب، کلاس، آزمون و مشاوره نیاز نخواهد داشت و هر آنچه که نیاز دارد در قالب پروژه های این مجموعه یعنی حرف آخر در اختیار وی قرار داده میشود. موسسه حرف اخر از سال 90 فعالیت آموزشی رسمی خود را با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری که مدرس ریاضی این مجموعه نیز می باشد شروع کرده معرفی موسسه حرف آخر است. استفاده از ویژگی های آموزشی با کمک پویا نمایی دروس را از حالت خسته کننده نیز خارج کرده است به عنوان مثال در درس دین و زندگی که از کم حجم ترین دروس حرف آخر 6040 است روش مرسوم برای یادگیری آن حفظ کردن است، دانش آموز حرف آخر دیگر نیاز به حفظ یک کلمه نخواهد داشت و با تصویر سازی های بی نظیر در این درس تنها با 14 الگو کل آموزش را یاد خواهد گرفت و نتیجه آن هم ده ها نفری است که هر سال موفق به کسب درصد 100 در دین و زندگی کنکور میشوند.

آموزش حرف آخر اندکی با سایر آموزش هایی که تا کنون مشاهده کرده اید متفاوت است و دلیل آن استفاده از سبک آموزش شهودی سازی و پویا نمایی است که در سال های اخیر توسط مراکز معتبر از جمله سازمان ملل و دانشگاه های مالزی و فرانسه مدارک معتبر دریافت کرده است. حال آن که موسسه حرف آخر این مشکل دانش آموزان را در نظر گرفته و در کنار محصولات آموزشی خود اقدام به ارسال دی وی دیهای مشاوره و برنامه مطالعاتی مشخص میکند. از ویژگیهای برتر و متمایز این برنامه میتوان به استفاده از اساتید موسسه برای برنامه ریزی تخصصی هر درس اشاره کرد. اولین پروژه ای که این موسسه از خود رونمایی کرد پروژه 4 ماهه یا همان پروژه هزار ساعته حرف آخر بود که به صورت کامل صفر تا صد کنکور را در بر داشت و دانش آموز با کمک آن تنها در 4 ماه می توانست خود را برای کنکور آماده کند و علاوه بر این در طی 4 ماه بالغ بر 7 هزار تست نیز حل کند و همچنین 10 بار کل دروس را مرور کند. تا قبل از سال 92 کسب درصد خوب در درس زیست شناسی آنچنان کار سختی نبود زیرا سوالات حفظی بودند، ترکیبی نبودند و دانش آموز تنها با حفظ کردن مطالب درسی می توانست درصد خوبی را در زیست شناسی کنکور کسب کند. در ادامه می توانید ۷ مبحث تست خیز ریاضی کنکور را هم مشاهده کنید.

امروزه یکی از بزرگترین مشکلاتی که دانش آموزان در مسیر مطالعه کنکور خود با آن روبرو هستند نبود یک برنامه تخصصی و کاربردی برای مطالعه دروس در کنار منابعی است که تهیه میکنند در واقع دانش آموز پس از تهیه منابع سردرگم میماند که چگونه باید مطالعه کند چه تستی بزند و چگونه در انتها مرور وجمع بندی داشته باشد. قرار دادن تایم های جبرانی، تایم مروربرای هردرس، مرور قبل از آزمون و تایم آزمون که سبب می شود دانش آموز طی یک برنامه مشخص و منسجم و بدون استرس به مطالعه بپردازد. با وجود اینکه دانش آموزان برای کسب نتیجه دلخواه در کنکور تلاش می کنند، اما نتیجه نمی گیرند چرا؟ جالب است بدانید افرادی که برای اولین بار از سال دوازدهم مقطع دوم متوسطه در کنکور شرکت می کنند حدود 250 هزار نفر می باشد و مابقی شرکت کنندگان را پشت کنکوری ها و افرادی تشکیل می دهند که بعد از چندین سال در کنکور شرکت می کنند. مطمئنا اگر کنکوری باشید یا حداقل فردی از نزدیکان شما تجربه شرکت در کنکور در سال های اخیر را داشته باشید، دور یا نزدیک نام موسسه حرف آخر را شنیده اید. اما پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با روش های اصولی و البته کاربردی شما را به هدفتان می رساند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اساتید حرف آخر چه افرادی هستند؟

اما این نوع آموزش یک کاربرد فوق العاده دارد و این است که هر آنچیزی که در ذهن مدرس میگذرد با کمک انیمیشن و تصویر سازی به دانش آموز نشان داده شده است و همین امر باعث شده تا مفاهیم به جای نیمکره چپ مغز، وارد نیمکره راست شوند که مخصوص مطالبی است که به صورت شهودی آموزش داده میشود و مهمترین کاربرد آن هم ماندگاری بیشتر مطالب در این قسمت از مغز است و همچنین با آموزش شهودی دیگر داوطلب هیچ چیزی را حفظ نخواهد کرد و همین موضوع باعث شده تا آموزش های حرف آخر نزد دانش آموزان به شدت محبوب شود. همچنین در این فروشگاه آنلاین میتوانید هدیه های حرف آخر را نیز دریافت کنید که یکی از آن ها پکیج پنج روز با حرف اخر است که همه دانش آموزان و کنکوری ها به صورت رایگان میتوانند آن را تهیه کنند. همچنین در بازه های متفاوتی از سال فروشگاه حرف آخر بر روی منابع خود از تخفیفات فوق العاده ای استفاده میکند تا دانش آموزان بتوانند از این منابع بهره کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر ببرند. یکی از سوال های ثابت اکثر دانش آموزان کنکوری این است که چطور می توان به موفقیت رسید و فاکتورهای لازم آن چیست؟ حرف آخر با تدریس توانسته یکی از بهترین مجموعه آموزشی را برای دانش آموزان متوسطه اول آماده کند و از الان با سکوی پرتاب حرف آخر به سوی موفقیت در کنکور پیش حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید بروند.

عدم توجه به زیر ساخت های لازم برای ورود به متوسطه دوم است بارها دیده شده دانش آموزان با آموزش غلط و و عدم اطلاعات کافی وارد متوسط دوم می شوند که این امر سبب می گردد این دانش آموزان دچار چالش های زیادی شوند که آن ها را از درس و آموزش زده می کند. اما جالب است بدانید که در تدریس پکیج های متوسطه اول حرف آخر از سبک جدیدی با نام تدریس سه لایه استفاده شده است. در قسمت اول یعنی پروژه 60 صفر تا صد آموزش در قالب لوح های آموزشی و جزوات موسسه حرف آخر در کنار یک برنامه ریزی دقیق برای دانش آموز ارسال خواهد شد. اما معجزه استاد شیروانی در بخش مسائل شیمی است که با 3 الگو صفر تا صد مسائل شیمی را در 3 ساعت آموزش داده اند و در 27 ساعت نیز حدود 2 هزار تست و تمرین برای دانش آموز با کمک همان سه الگو تحلیل و بررسی شده است. کل آموزش زیست شناسی حرف آخر حدود 160 ساعت است یعنی به صورت میانگین با کمک زیست حرف آخر برای هر فصل 7 ساعت آموزش و حل تست سه لایه در اختیار داوطلب قرار داده می شود. پکیج جامع پایه هشتم حرف آخر شامل دروس علوم، ریاضی، زبان، ادبیات و پیام های آسمانی است که اساتید مطرح کشور در مجموعه حرف آخر با روش های نوین و جدید به صورت کاملا مفهومی و شهودی آن را تدریس کرده اند. در ادامه می توانید بودجه بندی فیزیک کنکور را هم مشاهده کنید.

با استفاده از این پروژه دانش آموز در هر سطحی که باشد قادر خواهد بود در دو ماه آموزش دروس کنکور خود را به پایان برساند. این پروژه در دو مرحله دانش آموز را به اوج خواهد رساند. اما این ماجرا اصلا خوب نیست زیرا در شرایط پر استرس کنکور دانش آموز ممکن است نام خود را فراموش کند و احتمال به یاد آوردن صد ها فرمول برای فیزیک کار به شدت دشواری است اما با تدریس استاد پیمان کامیار در فیزیک این مجموعه کل مطالب با کمک الگو آموزش داده می شود. درسی که تدریس آن بر عهده استاد پیمان کامیار مدرس محبوب و با سابقه فیزیک کنکور میباشد. در سایر فصل ها باز هم در فیزیک حرف آخر الگو سازی به شدت میدرخشد و با استفاده از الگوهای ابداعی استاد کامیار کل فیزیک کنکور را در قالب کمتر از 20 الگو یاد خواهید گرفت. فصل سینماتیک که در سال دوازدهم و در فصل یک آموزش داده میشود یکی از پرفرمول ترین فصل های فیزیک کنکور است و حتی کتاب درسی برای این درس بالغ بر 20 فرمول آموزش داده است، اما در تدریس استاد پیمان کامیار در فیزیک حرف آخر این فصل بسیار پر اهمیت را بدون هیچ فرمولی و فقط با یک الگو آموزش خواهید دید. در ادامه می توانید پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری را هم مشاهده کنید.

در تدریس دروس اختصاصی هم برای تدریس ریاضی استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی، تدریس فیزیک استاد پیمان کامیار، تدریس زیست استاد رضا شعبانی ، استاد محمد شاکری و استاد هومن روان نقش دارند و تدریس درس شیمی هم بر عهده استاد غلامحسین شیروانی می باشد. سبک جدیدی که موسسه حرف آخر و استاد منتظری در آموزش دروس به کار بردند را با نام پویا نمایی می شناسیم. موسسه حرف آخر از سال 90 با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری فعالیت خود را در زمینه آموزش کنکور و تولید محتوای آموزشی شروع کرد و هر سال شناخته تر و محبوب تر شد به نحوی که به ندرت پیش میاید دانش آموز یا داوطلب کنکوری را پیدا کرد که نام موسسه حرف آخر و تدریس های آن به گوشش نخورده باشد. پکیج 5 روز با حرف آخر شامل 30 ساعت آموزش از کل دروس کنکور است که با برنامه ریزی دقیقی که در کتاب کار آن وجود دارد دانش آموز در طی 5 روز شروع به مطالعه مباحث می کند؛ در پایان هر روز هم برای محم زدن آموخته های دانش آموز برای هر درس یک آزمونک طراحی شده است که دانش آموز آن ها را حل خواهد کرد و با کمک پاسخنمایی که از توسط اساتید ارائه خواهد شد به صورت کامل مطالب را مرور خواهد کرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد معرفی موسسه حرف آخر لطفا از صفحه ما بخواهید.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اما سوالات ترکیبی از چند فصل مختلف جمعآوری میشوند

همچنین در این فروشگاه آنلاین میتوانید هدیه های حرف آخر را نیز دریافت کنید که یکی از آن ها پکیج پنج روز با حرف اخر است که همه دانش آموزان و کنکوری ها به صورت رایگان میتوانند آن را تهیه کنند. برای مشاهده اطلاع کامل از جزئیات این پروژه و همچنین لیست قیمت محصولات حرف اخر می توانید به فروشگاه حرف کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر آخر مراجعه کنید. به ندرت پیش می آید با یک داوطلب کنکور مواجه شد که نام موسسه حرف آخر را نشنیده باشد. شاید تا چند سال اخیر نام موسسه حرف آخر آنچنان به گوش همه نرسیده بود اما اکنون به سختی میتوان یک کنکوری پیدا کرد که نام موسسه حرف آخر را نشنیده باشد. شاید بارها در شبکه های مجازی و یا تلویزیون نام پروژه های موسسه آموزشی حرف آخر از جمله پروژه 6040 را شنیده باشید. پروژه 6040 موسسه حرف آخر که چندین سال است توسط این موسسه به دانش آموزان ارائه می شود امتحان خود را به خوبی پس داده است چرا که تعداد زیادی از دانش آموزان با استفاده از این پروژه و در مدت زمان بسیار کوتاه 100 روزه به موفقیت و کسب درصد های بالا دست یافته اند. این پروژه توسط موسسه حرف آخر در اواسط بهنت ماه هر سال ارائه می شود این پروژه که نسبت به پروژه 0 تا 10 این موسسه فشرده تر بوده و در مدت زمان 100 روز به پایان می رسد. در ادامه می توانید بودجه بندی دین و زندگی کنکور را هم مشاهده کنید.

از جمله این افراد می توان محمد محمدی پور رتبه 19 کنکور تجربی اشاره کرد که با استفاده از محصولات موجود در فروشگاه حرف آخر و به خصوص درس ریاضی، درصد 100 ریاضی در کنکور را کسب کند و به این رتبه دست پیدا کند. از سایر اساتید بنام و مجرب این موسسه می توان به آقایان پیمان کامیار مدرس فیزیک، غلامحسین شیروانی مدرس شیمی، رضا شعبانی، محمدشاکری و هومن روان مدرس زیست شناسی، مهران قاسمی و عبدالرضا منتظری مدرس ریاضی، محمد واعظی مدرس عربی، مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی، علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی و محسن منتظری مدرس ادبیات اشاره نمود. منابع موسسه حرف اخر همانگونه که اشاره شد به صورت دیجیتال در حال ارائه است یعنی در قالب لوح های آموزشی تدریس های اساتید این مجموعه در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود. موسسه ای که سبک جدیدی از آموزش را بنیان گذاری کرده است و در حال حاضر به یکی از موسسات محبوب آموزشی تبدیل شده است. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم همواره حرف آخر بر آن بوده که به دانش آموزان در جهت کسب بهترین نتیجه کمک کند و همین موضوع باعث شده است که در بازه های مختلف سال برروی منابع خود تخفیفات بی نظیری را لحاظ کند تا همه بتوانند از محصولات این موسسه استفاده حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید کنند.

همچنین در فروشگاه حرف آخر میتوانید از تخفیفات بی نظیر این موسسه که در بازه های مختلف ارائه میشود نیز مطلع شوید و محصولات این موسسه را با تخفیف های ویژه تهیه کنید. ویژگی مهم مجموعه حرف آخر این است که دانش آموزی که با این منابع پیش برود به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب، کلاس، آزمون و مشاوره نیاز نخواهد داشت و هر آنچه که نیاز دارد در قالب پروژه های این مجموعه یعنی حرف آخر در اختیار وی قرار داده میشود. در این قسمت 20 آزمون جامع شبیه ساز کنکور طراحی شده است و در اختیار داوطلب قرار داده میشود که حدود 5000 تست در این قسمت حل خواهد شد و با تکنولوژی پاسخنما در هر آزمونی که داوطلب حل خواهد کرد یک بار دروس خود را نیز مرور میکند یعنی با بیست آزمون حرف آخر در 40 روز علاوه بر تست انبوه، بیست دور دروس خود را نیز مرور خواهد کرد. همچنین در تدریس این درس برای اولین بار در سطح کشور از دایره های زیستی استفاده شده است که رونمایی از سبک جدیدی برای آموزش ترکیبی زیستی است و به نوع خود روش بسیار جذابی نیز در آموزش است که استفاده می شود. با ایجاد شرایط کرونایی در کشور و عدم برگزاری کلاس های درس و نبود زیرساخت های مناسب برای آموزش آنلاین، این موسسه اقدام به تولید پکیج های متوسطه اول نیز نموده است که با استفاده از همان اساتید مجرب که سال ها تجربه آموزش در سطح کنکور را دارند به تولید دی وی دی های آموزشی این مقطع نموده است. در ادامه می توانید رتبه لازم برای فیزیوتراپی را هم مشاهده کنید.

دغدغه کسب بهترین نتیجه از یک طرف و مشکل انتخاب بهترین منبع آموزشی نیز از طرفی دیگر داوطلبان را دچار نگرانی کرده. عربی از جمله دروسی است که داوطلبان رغبت زیادی از خود برای مطالعه این درس نشان نمی دهند و از طرفی آمار پاسخگویی به سوالات عربی کنکور هم به شدت نا مطلبوب است به نحوی که میانگین درصد کل شرکت کننده های رشته تجربی در درس عربی حدود 20 درصد است. در سال 99 موسسه حرف آخر توانست از میان دانش آموزانی که با منابع این موسسه پیش رفتند حدود 32 رتبه دو رقمی و 2 رتبه تک رقمی کسب کند و همین آمار ارزش این موسسه را به شدت بالا برد و تضمینی برای کیفیت منابع این مجموعه است. دپارتمان زیست شناسی موسسه حرف آخر با تدریس لایه ای این درس به درک درست و مفهومی این درس کمک شایانی کرده است. هدیه ای که موسسه حرف آخر برای تمامی دانش آموزان کشور در نظر گرفته است. اما به این معنی نیست که صرفا تعدادی لوح آموزشی برای دانش آموز ارسال شود بلکه در کنار هر یک از محصولات این موسسه جزواتی که کمک می کند تا دانش آموز دیگر زمان زیادی را صرف نوشتن نکند نیز ارسال خواهد شد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت معرفی موسسه حرف آخر.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اما سوالات ترکیبی از چند فصل مختلف جمعآوری میشوند

ویژگی یک منبع مناسب کامل و جامع بودن آن منبع است یعنی باید تمام نیازهای آموزشی دانش آموز را پوشش دهد به نحوی که دانش آموز را از منابع دیگر بی نیاز سازد. شایان ذکر است با این پروژه یعنی 6040 حرف آخر دانش آموز در 100 روز کل پروژه آموزش و آزمون را تمام می کند و وارد مرور و جمع بندی خواهد شد. در اولین قسمت از این پروژه یا همان پروژه 60، صفر تا صد آموزش در قالب لوح های آموزشی در اختیار دانش آموز قرار داده می شود. همچنین با کمک پویا نمایی دیگر نیاز به داشتن هیچ پایه خاصی نیست و داوطلب حتی اگر ده سال هم از کنکور دور بوده باشد به راحتی می تواند مطالب درسی را یاد بگیرید و با برنامه ای که این موسسه در اختیار دانش آموزان قرار می دهد به صورت کامل خود را برای شرکت در آزمون سرنوشت ساز کنکور آماده کنند. موسسه آموزشی که محتوای خود را در قالب نشر دیجیتال در اختیار دانش آموزان قرار میدهد. موسسه حرف آخر که از سال 1390 با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری شروع به فعالیت گسترده در زمینه کنکور کرده است از برترین موسساتی است که منابع آن سال هاست مورد استفاده رتبه برتر ها قرار می گیرد و هر ساله تعداد زیادی از رتبه برترهای این موسسه با حضور در برنامه های تلویزیونی از تاثیر پکیج های این موسسه در موفقیت این دانش آموزان و کمک مشاوران و اساتید این موسسه صحبت می کنند. در ادامه می توانید رتبه لازم برای قبولی در دندان پزشکی را هم مشاهده کنید.

برخی از محصولات دارای تخفیف هستند و برخی نیز به صورت رایگان ارائه می شوند. همانطور که در بالا اشاره شد با انتخاب یک منبع آموزشی مناسب دانش آموز نیمی از مسیر موفقیت را طی می کند. یکی از دلایل این موضوع هم فاصله گرفتن از آموزش مفهومی است و داوطلبان کنکور فط به دنبال راه حل های سریع برای حل سوالات هستند که این خود مشکل ساز بوده و باعث شده که دانش آموز از اصل موضوع فاصله بگیرد. بسیاری از دانشآموزان به اجبار این درس را برای کنکور مطالعه میکنند. مزیت خوب پشتیبانی حرف آخر رایگان بودن آن است و برای استفاده از خدمات مشاوره ای این موسسه دیگر نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود. به همین منظور در این گزارش خبری به بررسی موسسه حرف آخر پرداخته ایم پس اگر خواهان شناخت کامل موسسه حرف آخر هستید تا انتهای این گزارش خبری با ما همراه باشید. البته در مقایسه قیمت محصولات نیز باید دقت کرد که با توجه به کیفیت آموزش در این موسسه نازل ترین قیمت هم برروی محصولات قرار داده شده است به نحوی که اگر مقایسه کنیم شاید برای هر ساعت آموزش دانش آموز مبلغی در حدود 000/20 تومان پرداخت کند و از بهترین آموزش برترین اساتید کنکور بهره مند شود. 

قطعا در مسیر یادگیری سوالاتی در ذهن دانش آموز مطرح خواهد شد که دنبال پاسخ خواهد بود. برای تک تک مفاهیم که دانش آموز بتواند راحت تر درک کند و آن چه در ذهن مدرس می گذرد را مشاهده کند از انیمیشن های جذاب استفاده شده که دانش آموز را به عمق مطلب خواهد کشاند و حتی در قسمت قوانین نیوتون شعار مدرس این است که دانش آموز می تواند قوانین نیوتون را لمس کند. در صورتی که سوالات کنکور به صورت ترکیبی و تلفیقی معرفی موسسه حرف آخر است. تعدد منابع کنکوری نیز سبب ایجاد سردرگمی در خانواده ها و در بین دانش آموزان شده است چرا که یک انتخاب غلط می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به به آینده دانش آموزان وارد کند. آیا تاکنون به این موضوع توجه کرده اید که چرا دانش آموزان در آزمون های مبحثی که توسط موسسات کنکوری که قبل از آزمون های جامع برگزار می شود خوب عمل می کنند. موضوع کنکور یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان و بخصوص والدین دانش آموزان کنکوری است چرا که در این آشفته بازار اقتصادی اگر به دنبال تضمین موفقیت فرزندان خود هستند بایستی زمینه موفقیت آن ها را در کنکور فراهم سازند. توصیه می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید به خصوص اگر یکی از نزدیکانتان در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول یا متوسطه دوم کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر تحصیل می کند.

اما اینجا انتهای کار نبود و در سال 97 موسسه حرف آخر پروژه جدیدی با نام برنامه دو ماهه معرفی کرد که داوطلب تنها در طی دو ماه می توانست صفر تا صد آموزش را برای سه پایه به اتمام برساند و این پروژه به شدت مناسب داوطلبانی بود که به هر دلیلی نتوانسته بودند مطالعه قابل قبولی داشته باشند. از آن جایی که جمع بندی و مرور دروس، نزدیک کنکور سراسری، امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است دانش آموزان کنکوری باید تمام مطالب خوانده شده در تمام ۴ سال را جمع بندی کنند تا بتوانند ساختار درستی از مطالب درسی در ذهن ایجاد کنند. از ویژگی های تدریس این مجموعه می توان به درسنامه کوتاه آن اشاره کرد در این محصولات آموزشی مدت زمان تدریس بسیار کمتر و حل تمرین و تستهای کنکور به تعداد قابل توجهی افزایش یافته است. از مهمترین ویژگی های حرف آخر میتوان به انسجام میان کل تدریس ها و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز جهان برای آموزش میباشد که آن را با نام پویا نمایی میشناسیم. موسسه کنکوری حرف آخر پروژه ۶۰۴۰ خود را با هدف جمع بندی صحیح دروس و همچنین آزمون های استاندارد مطابق با کنکور سراسری برای داوطلبین نظام جدید تهیه کرده است. . در ادامه می توانید نظرات دانش آموزان درباره حرف اخر  را هم مشاهده کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید لطفا از صفحه ما بخواهید.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اساتید حرف آخر چه افرادی هستند؟

آموزش از عمده دغدغه های والدین و دانش آموز است و از طرفی در زندگی هر شخصی آموزش جایگاه به خصوصی دارد. الگوسازی را در تمامی دروس موسسه حرف اخر میتوان یافت به عنوان مثال در درس دین و زندگی تنها با 14 الگو صفر تا صد این درس آموزش داده شده است، مسائل شیمی که نصف بودجه بندی شیمی کنکور را به خود اختصاص میدهد تنها با سه الگو آموزش داده شده است. جالب است بدانید در همین درس دین و زندگی صفر تا صد آموزش در قالب 30 ساعت آموزش و حل تست در پکیج 6040 آماده شده است و با همین تدریس هر سال بین 10 الی 20 نفر از دانش آموزان حرف آخر موفق به کسب درصد 100 در دین و زندگی کنکور شدند و نکته جالب تر اینکه به جای پاسخ دادن سوالات در 17 دقیقه ، به طور میانگین در 7 دقیقه موفق به پاسخ دادن به کل سوالات این درس شده اند و همین موضوع در ذخیره زمان برای سایر دروس عمومی به آن ها کمک کرده است و همین موضوع در مورد سایر دروس نیز صدق میکند. در کنکور 99 نیز ریاضی حرف آخر شاهکار کرد و دانش آموزان این مجموعه از جمله محمد محمدی پور توانست با کمک تدریس های استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی درصد 100 را در ریاضی کنکور رشته ریاضی کند. در ادامه می توانید روش تست زنی ریاضی کنکور را هم مشاهده کنید.

تعدد منابع کنکوری نیز سبب ایجاد سردرگمی در خانواده ها و در بین دانش آموزان شده است چرا که یک انتخاب غلط می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به به آینده دانش آموزان وارد کند. زیرا طراحان در آزمون های مبحثی فقط حق سوال از همان مبحث و مباحث گذشته را دارند و نمی توانند مباحث آینده را با آنها ترکیب کنند. کنکور یکی از آزمون های سرنوشت ساز پیش روی تمامی دانش آموزان است. اما این آزمون سرنوشت ساز دغدغه هایی را نیز برای والدین و دانش آموزان به همراه داشته است که یکی از بزرگترین دغدغه ها استفاده از بهترین منبع آموزشی است که به شدت مشکل ساز نیز میباشد و دلیل آن هم تعدد منابع آموزشی است و انتخاب بهترین منبع از بین آن ها کاری بسیار دشوار است. آیا تاکنون به این موضوع توجه کرده اید که چرا دانش آموزان در آزمون های مبحثی که توسط موسسات کنکوری که قبل از آزمون های جامع برگزار می شود خوب عمل می کنند. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با بهره مندی از برترین اساتید کنکور، دروس را به گونه ای جمع آوری کرده است که حتی یک فصل و یک موضوع از قلم نیفتاده است و علاوه بر آموزش، مروری کلی بر تک تک مطالب درسی با کمک ۶۰۴۰ حرف آخر به راحتی مهیا می شود.

در واقع پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، مجموعه ای آموزشی و آزمایشی برای داوطلبین کنکور فراهم کرده است. جذاب ترین ویژگی شیمی حرف آخر که آن را از سایر منابع آموزشی مجزا کرده است تفکیک کامل مباحث می باشد به نحوی که مطالب را شیمی را به دو دسته مفاهیم و مسائل تقسیم کرده است و هر مبحث که حدودا نصفی از بودجه بندی کنکور می باشد را به صورت تفیکیک شده آموزش معرفی موسسه حرف آخر می دهد. هر سال موسسه حرف آخر دو پروژه را برای دانش آموزان خود ارائه می دهد. پروژه دوم هم که از بهمن ماه و به دلیل کمبود زمان ارائه خواهد شد پروژه 6040 حرف آخر نام دارد. موسسه حرف آخر تنها مجموعه و در حال حاضر تنها مجموعه ای در ایران است که با تیم تصویرسازی با تکنولوژی انیمیشن فیلم های آموزشی دبیرستان و کنکور را در قالب دی وی دی های آموزشی ارائه می کند. موسسه حرف آخر از سال 99 فعالیت خود را در زمینه تولید منابع آموزشی شروع کرده است و اکنون هم جایگاه فوق العاده ای میان کنکوری ها پیدا کرده است. مزیت خوب پشتیبانی حرف آخر رایگان بودن آن است و برای استفاده از خدمات مشاوره ای این موسسه دیگر نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود. در ادامه می توانید بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور را هم مشاهده کنید.

این موسسه دارای ویژگی های منحصربفردی است و امروز به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. ویژگی یک منبع مناسب کامل و جامع بودن آن منبع است یعنی باید تمام نیازهای آموزشی دانش آموز را پوشش دهد به نحوی که دانش آموز را از منابع دیگر بی نیاز سازد. برای کنکور و در قسمت آموزش منابع بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند اما جالب است بدانید که کم حجم ترین منبع آموزشی برای کنکور که میتوانید پیدا کنید پکیج 6040 حرف آخر است و با کمک آن تنها در 2 ماه میتوانید پرونده صفر تا صد آموزش را به پایان برسانید. استفاده شده است. تکنولوژی هایی که کمک کرده اند تا هر آنچه که در ذهن مدرس میگذرد به تصویر کشیده شود و همین موضوع سبب انتقال کامل مفاهیم از مدرس به داوطلب میشود. در این قسمت دپارتمان مشاورین حرف آخر که بالغ بر 1000 نفر در حال فعالیت هستند پاسخگو خواهند بود و داوطلب را راهنمایی خواهند کرد. حال با تغییر شیوه طرح سوال در کنکورهای اخیر و حرکت طیف سوالات به سوی مفهومی شدن و افزایش رقابت بین دانش آموزان داشتن یک منبع مناسب که تمام نیاز های دانش آموزان را رفع نماید و به دور از حاشیه پردازی مفهوم اصلی کتاب درسی را بیا موزد بسیار سخت شده حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر لطفا به بازدید از وب سایت ما.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اساتید حرف آخر چه افرادی هستند؟

امروز قصد داریم در قالب یک گزارش خبری شما را با بهترین منبع آموزشی کنکور که محبوبیت زیادی نزد دانش آموزان و داوطلبان کنکور کسب کرده است و از طرفی نتایج درخشانی نیز در کنکور رقم زده است را معرفی کنیم. یعنی اکنون دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم هم میتوانند از تدریس های حرف آخر استفاده کنند و با کمک تکنولوژی و سبک مدرن آموزشی حرف آخر دروس این پایه را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد بگیرند و بهترین نتیجه ممکن را در یادگیری دروس خود مشاهده کنند. شاید تلاش خوب را همه دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری داشته باشند اما دانش آموزان با یک چالش بزرگ مواجه هستند؛ با توجه به تعدد منابع و مشاوره پیدا کردن بهترین منبع شاید امری به شدت دشوار باشد. از دروس تاثیر گذار این پایه می توان به دو درس ریاضی و علوم تجربی اشاره کرد که علوم خود زمینه ساز 4 درس چالش برانگیز در متوسطه دوم خواهد بود که بایستی برای جلوگیری از ایجاد مشکل بیش از بیش به این درس کلید توجه داشت ریاضی نیز از همان ابتدای مسیر آموزش یکی از درس های چالش دار آموزش برای دانش آموزان است که توجه خاصی را می طلبد. در ادامه می توانید فروشگاه حرف آخر را ه ببینید.

کنکور آزمون سرنوشت ساز پیش روی تمامی دانش آموزان است و اهمیت آن به دلیل این است که تعیین کننده رشته و دانشگاهی است که فرد باید در آن تحصیل کند. هم چنین با این روش ها دیگر یادگیری برای داوطلب خسته کننده و وقت گیر نخواهد بود و یادگیری به موضوعی به شدت جذاب تبدیل خواهد شد. صفر تا صد ریاضی توسط اساتید برجسته با کمک شهودی سازی آموزش داده شده است و دانش آموز برای درک و یادگیری مفاهیم ریاضی اصلا اذیت نخواهد شد. همچنین شاهکار استاد شیروانی در شیمی حرف اخر را میتوان در قسمت مسائل شیمی این مجموعه مشاهده کرد که نیمی از بودجه بندی این درس در کنکور را به خود اختصاص داده است و جالب است بدانید که استاد شیروانی صفر تا صد مسائل شیمی را تنها با سه الگو بدون هیچ فرمولی آموزش داده اند و با استفاده از این سه الگو حدود 2000 تست و تمرین برای این درس حل کرده اند. یکی از پرطرفدار ترین آموزش های این مجموعه را در پکیج های حرف آخر هفتم میتوان مشاهده کرد که دانش آموزان این پایه نیز به شدت علاقه مند به سبک تدریس های حرف اخر در این پایه شده اند. شاید باور این موضوع سخت باشد اما با روش تدریس حرف آخر حتی درسی مانند دین و زندگی نیز با تصویر سازی آموزش داده شده است و در این درس هم هیچ نیازی به حفظ کردن نخواهد بود و نتیجه این کار هم یادگیری مفهومی و از طرفی جلوگیری از فراموشی زود هنگام میباشد.

به عبارت دیگر به مجموع شهودی سازی و استفاده از انیمیشن در کنار الگو سازی، پویا نمایی گفته می شود. در محصولات حرف آخر به جای ارائه حجم زیادی از فرمولها و تکنیک ها تنها با یک الگو ، طیف وسیعی از سوالات کنکور حل می شود . در این لایه یک بانک تست با سوالات فراتر از کتاب درسی طراحی شده تا دانش آموز بتواند تسلط لازم و کامل را برروی کل مباحث داشته باشد. برنامه ای که مانند یک نقشه راه عمل خواهد کرد و کامل تعین کرده است که دانش آموز هر روز چه دروسی را مطالعه کند، از هر درس کدام مبحث و برای مطالعه آن مبحث چه قدر زمان اختصاص حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید دهد. اما در تدریس های این موسسه ویژگی های بسیار جالبی نهفته است که به باعث شده است تا دانش آموزان زیادی هر سال با کمک آن به نتیجه برسند و از طرفی محبوبیت فراوانی که کسب کرده است به دلیل سهولت یادگیری با تدریس های بی نظیر اساتید در این مجموعه بوده است و در ادامه به صورت کامل در مورد تمامی این ویژگی های توضیحاتی ارائه میشود تا بتوانید از نزدیک با این موسسه معرفی موسسه حرف آخر آشنا شوید. به همین منظور در این مقاله به بررسی موسسه حرف آخر پرداخته ایم تا با شیوه ها و روش های تدریس این موسسه توانمند و برند آموزشی کشور بیشتر آشنا شوید.در ادامه می توانید بهترین مدرس شیمی را هم مشاهده کنید.

دانش آموز در طی پنج روز مشغول یادگیری دروس خواهد شد و هر شب برای بررسی وضعیت خود، یک آزمونک از آزمونک های حرف آخر را حل خواهد کرد. برای دریافت این بسته یعنی 5 روز با حرف آخر کافیست عبارت " 5 روز" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره های زیر تماس بگیرید تا دپارتمان مشاوره حرف آخر به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند. یکی از این هدایای فوق العاده، پکیج پنج روز با حرف آخر هدیه ویژه موسسه حرف آخر برای دانش آموزان است که میتوانند از آن استفاده کنند. در روش های سنتی تنها راه ارائه مطالب و آموزش استفاده از وایت برد است که یک مشکل اساسی دارد؛ مشکل اینجاست که نمیتوان چیزی که در ذهن مدرس میگذرد را به دانش آموز به صورت شهودی نشان داد تا بتواند آن را درک کند. در این پکیج 30 ساعت از کل آموزش حرف آخر وجود دارد و در کنار آن یک عدد کتاب کار همراه با برنامه ریزی و مشاوره نیز ارسال شده است. ویژگی جذاب آزمون های این موسسه وجود تکنولوژی پاسخنما در آن هاست. در سال های اخیر آموزش موسسه حرف آخر به شدت از طرف دانش آموزان و والدین مورد استقبال قرار گرفته شده است و باعث شده که زمینه فعالیت این موسسه نیز گسترده تر شود محتواهای آموزشی خود را برای سایر مقاطع از جمله دوره اول متوسطه نیز تولید کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اساتید حرف آخر چه افرادی هستند؟

امروز قصد داریم در قالب یک گزارش خبری شما را با بهترین منبع آموزشی کنکور که محبوبیت زیادی نزد دانش آموزان و داوطلبان کنکور کسب کرده است و از طرفی نتایج درخشانی نیز در کنکور رقم زده است را معرفی کنیم. یعنی اکنون دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم هم میتوانند از تدریس های حرف آخر استفاده کنند و با کمک تکنولوژی و سبک مدرن آموزشی حرف آخر دروس این پایه را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد بگیرند و بهترین نتیجه ممکن را در یادگیری دروس خود مشاهده کنند. شاید تلاش خوب را همه دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری داشته باشند اما دانش آموزان با یک چالش بزرگ مواجه هستند؛ با توجه به تعدد منابع و مشاوره پیدا کردن بهترین منبع شاید امری به شدت دشوار باشد. از دروس تاثیر گذار این پایه می توان به دو درس ریاضی و علوم تجربی اشاره کرد که علوم خود زمینه ساز 4 درس چالش برانگیز در متوسطه دوم خواهد بود که بایستی برای جلوگیری از ایجاد مشکل بیش از بیش به این درس کلید توجه داشت ریاضی نیز از همان ابتدای مسیر آموزش یکی از درس های چالش دار آموزش برای دانش آموزان است که توجه خاصی را می طلبد. در ادامه می توانید فروشگاه حرف آخر را ه ببینید.

کنکور آزمون سرنوشت ساز پیش روی تمامی دانش آموزان است و اهمیت آن به دلیل این است که تعیین کننده رشته و دانشگاهی است که فرد باید در آن تحصیل کند. هم چنین با این روش ها دیگر یادگیری برای داوطلب خسته کننده و وقت گیر نخواهد بود و یادگیری به موضوعی به شدت جذاب تبدیل خواهد شد. صفر تا صد ریاضی توسط اساتید برجسته با کمک شهودی سازی آموزش داده شده است و دانش آموز برای درک و یادگیری مفاهیم ریاضی اصلا اذیت نخواهد شد. همچنین شاهکار استاد شیروانی در شیمی حرف اخر را میتوان در قسمت مسائل شیمی این مجموعه مشاهده کرد که نیمی از بودجه بندی این درس در کنکور را به خود اختصاص داده است و جالب است بدانید که استاد شیروانی صفر تا صد مسائل شیمی را تنها با سه الگو بدون هیچ فرمولی آموزش داده اند و با استفاده از این سه الگو حدود 2000 تست و تمرین برای این درس حل کرده اند. یکی از پرطرفدار ترین آموزش های این مجموعه را در پکیج های حرف آخر هفتم میتوان مشاهده کرد که دانش آموزان این پایه نیز به شدت علاقه مند به سبک تدریس های حرف اخر در این پایه شده اند. شاید باور این موضوع سخت باشد اما با روش تدریس حرف آخر حتی درسی مانند دین و زندگی نیز با تصویر سازی آموزش داده شده است و در این درس هم هیچ نیازی به حفظ کردن نخواهد بود و نتیجه این کار هم یادگیری مفهومی و از طرفی جلوگیری از فراموشی زود هنگام میباشد.

به عبارت دیگر به مجموع شهودی سازی و استفاده از انیمیشن در کنار الگو سازی، پویا نمایی گفته می شود. در محصولات حرف آخر به جای ارائه حجم زیادی از فرمولها و تکنیک ها تنها با یک الگو ، طیف وسیعی از سوالات کنکور حل می شود . در این لایه یک بانک تست با سوالات فراتر از کتاب درسی طراحی شده تا دانش آموز بتواند تسلط لازم و کامل را برروی کل مباحث داشته باشد. برنامه ای که مانند یک نقشه راه عمل خواهد کرد و کامل تعین کرده است که دانش آموز هر روز چه دروسی را مطالعه کند، از هر درس کدام مبحث و برای مطالعه آن مبحث چه قدر زمان اختصاص حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید دهد. اما در تدریس های این موسسه ویژگی های بسیار جالبی نهفته است که به باعث شده است تا دانش آموزان زیادی هر سال با کمک آن به نتیجه برسند و از طرفی محبوبیت فراوانی که کسب کرده است به دلیل سهولت یادگیری با تدریس های بی نظیر اساتید در این مجموعه بوده است و در ادامه به صورت کامل در مورد تمامی این ویژگی های توضیحاتی ارائه میشود تا بتوانید از نزدیک با این موسسه معرفی موسسه حرف آخر آشنا شوید. به همین منظور در این مقاله به بررسی موسسه حرف آخر پرداخته ایم تا با شیوه ها و روش های تدریس این موسسه توانمند و برند آموزشی کشور بیشتر آشنا شوید.در ادامه می توانید بهترین مدرس شیمی را هم مشاهده کنید.

دانش آموز در طی پنج روز مشغول یادگیری دروس خواهد شد و هر شب برای بررسی وضعیت خود، یک آزمونک از آزمونک های حرف آخر را حل خواهد کرد. برای دریافت این بسته یعنی 5 روز با حرف آخر کافیست عبارت " 5 روز" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره های زیر تماس بگیرید تا دپارتمان مشاوره حرف آخر به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند. یکی از این هدایای فوق العاده، پکیج پنج روز با حرف آخر هدیه ویژه موسسه حرف آخر برای دانش آموزان است که میتوانند از آن استفاده کنند. در روش های سنتی تنها راه ارائه مطالب و آموزش استفاده از وایت برد است که یک مشکل اساسی دارد؛ مشکل اینجاست که نمیتوان چیزی که در ذهن مدرس میگذرد را به دانش آموز به صورت شهودی نشان داد تا بتواند آن را درک کند. در این پکیج 30 ساعت از کل آموزش حرف آخر وجود دارد و در کنار آن یک عدد کتاب کار همراه با برنامه ریزی و مشاوره نیز ارسال شده است. ویژگی جذاب آزمون های این موسسه وجود تکنولوژی پاسخنما در آن هاست. در سال های اخیر آموزش موسسه حرف آخر به شدت از طرف دانش آموزان و والدین مورد استقبال قرار گرفته شده است و باعث شده که زمینه فعالیت این موسسه نیز گسترده تر شود محتواهای آموزشی خود را برای سایر مقاطع از جمله دوره اول متوسطه نیز تولید کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

با حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

اما در این بین تصمیم گرفتیم یکی از محبوب ترین موسسات آموزشی دروس کنکور که بالغ بر 10 سال است در زمینه تولید محصولات آموزشی فعالیت دارد را به شما عزیزان معرفی کنیم. توصیه می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید به خصوص اگر یکی از نزدیکانتان در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول یا متوسطه دوم تحصیل می کند. اما فراموش نکنید که عربی مسیر رسیدن به موفقیت را برای داوطلب به شدت آسان می کند زیرا در کنکور فردی موفق است که بتواند از نقطه ضعف رقیبان به نفع خود است و یکی از این نقاط ضعف هم درس عربی محسوب می شود که با کمک عربی حرف آخر این مشکل به صورت کامل حل خواهد. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم همواره حرف آخر بر آن بوده که به دانش آموزان در جهت کسب بهترین نتیجه کمک کند و همین موضوع باعث شده است که در بازه های مختلف سال برروی منابع خود تخفیفات بی نظیری را لحاظ کند تا همه بتوانند از محصولات این موسسه استفاده کنند. مطلع شوید و علاوه بر آن از شرایط تخفیفات موسسه در بازه های زمانی مختلف آگاه شوید. مطمئنا یکی از نگرانی هایی که دانش آموزان در مواجه شدن با نشر برایشان اتفاق خواهد افتاد ترس از نوشتن زیاد و همچنین زمانی است که باید صرف این کار شود اما در با کمک جزوات آموزشی این مجموعه این مشکل نیز به صورت کامل حل شده است و دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت. در ادامه می توانید بهترین آزمون آزمایشی را هم مشاهده کنید.

برنامه ای که مانند یک نقشه عمل کرده و ریز به ریز دروسی که باید بخواند از حجم آن ها گرفته تا مدت زمانی که باید صرف کند تعین کرده است و دیگر داوطلب هیچ سردرگمی نخواهد داشت. در این پکیج 30 ساعت از کل آموزش های حرف آخر جای گرفته است و با برنامه ریزی دقیقی که در آن وجود دارد کاملا تعین شده است که داوطلب هر روز چه دروسی را مطالعه کند، از هر درس کدام مبحث را مطالعه کند و برای مطالعه آن مبحث چه قدر باید زمان بگذارد. نکته جالب هم در مورد کنکور 99 وجود تست هایی المپیادی در درس شیمی بود که به معنای واقعی اذیت کننده بودند و زمان زیادی حدود دو برابر زمان مقرر برای پاسخگویی به تست ها نیاز بود. کنکور آزمون پیش روی تمام دانش آموزان کشور است و در سال های اخیر افراد زیادی نیز بعد از طی کردن مراحل تحصیل و کسب مدرک مجدد تصمیم به شرکت در این آزمون میگیرند. شاید باور کردن این موضوع سخت باشد که چگونه در دو ماه می توان کل آموزش دروس کنکور را به پایان رساند اما امروز در موسسه حرف آخر و به کمک تکنولوژی پویا نمایی آموزش در دو ماه امکان پذیر شده است.

البته در مقایسه قیمت محصولات نیز باید دقت کرد که با توجه به کیفیت آموزش در این موسسه نازل ترین قیمت هم برروی محصولات قرار داده شده است به نحوی که اگر مقایسه کنیم شاید برای هر ساعت آموزش دانش آموز مبلغی در حدود 000/20 تومان پرداخت کند و از بهترین آموزش برترین اساتید کنکور بهره مند شود. با کمک تصویر سازی هایی که در این مجموعه انجام شده است دیگر نیازی به حفظ کردن نخواهد داشت حتی برای درسی مانند دین و زندگی کنکور. دومین نکته در آموزش استاد محمد واعظی خارج کردن درس عربی از حالت خسته کننده و تبدیل آن به یک درس جذاب است که با کمک انیمیشن هایی که در عربی حرف آخر به کار برده شده است این موضوع امکان پذیر شده است. همین عوامل باعث شد تا در سال های اخیر حرف آخر به عنوان محبوب ترین موسسه آموزشی کنکور شناخته حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید شود. به عنوان مثال در بخش نوسان داوطلب باید مثلثات بلد باشد و کل مطالبی که نیاز است برای مثلثات در ابتدای جلسه آموزش داده می شود و حتی برای حرکت شناسی هم همینطور است. انیمیشن هایی که داوطلب را به عمق هر مبحث خواهند برد و باعث یادگیری مفهومی این درس میشوند.

به ندرت پیش می آید با یک داوطلب کنکور مواجه شد که نام موسسه حرف آخر را نشنیده باشد. این پروژه به نوعی فشرده شده پروژه صفر تا صد این موسسه می باشد. نکته مهمی که در مورد این پروژه یعنی 6040 حرف آخر باید بدانید این است که یک پروژه کامل است و به صورت جمع بندی یا فقط مباحث مهم نمی باشد بلکه صفر تا صد کل دروس آموزش داده شده است. اما به این معنی نیست که صرفا تعدادی لوح آموزشی برای دانش آموز ارسال شود بلکه در کنار هر یک از محصولات این موسسه جزواتی که کمک می کند تا دانش آموز دیگر زمان زیادی را صرف نوشتن نکند نیز ارسال معرفی موسسه حرف آخر خواهد شد. این پروژه از زمان رونمایی خود محبوبیت فراوانی نیز کسب کرده و با استقبال زیادی از طرف دانش آموزان مواجه شده است. موسسه آموزشی که محتوای خود را در قالب نشر دیجیتال در اختیار دانش آموزان قرار میدهد. موسسه حرف اخر فعالیت خود را از 1390 با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری برای تولید محتواهای آموزشی دبیرستان و کنکور شروع کرد و امروز توانسته است فعالیت خود را گسترده کند و تمامی مقاطع ابتدایی و دبیرستان را پوشش دهد. منابع موسسه حرف اخر همانگونه که اشاره شد به صورت دیجیتال در حال ارائه است یعنی در قالب لوح های آموزشی تدریس های اساتید این مجموعه در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

با حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

این دغدغه در دوران کنکور به اوج خود خواهد رسید زیرا در این برهه داوطلب با یک آزمون سرنوشت ساز مواجه خواهد شد که میتواند کل سرنوشت او را تغیر دهد. دغدغه کسب بهترین نتیجه از یک طرف و مشکل انتخاب بهترین منبع آموزشی نیز از طرفی دیگر داوطلبان را دچار نگرانی کرده. موسسه ای که برترین محتواهای آموزشی را تولید و به صورت نشر دیجیتال در اختیار دانش آموزان قرار میدهد. برای دریافت این بسته آموزشی کافیست عبارت "5 روز" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با بخش مشاورین حرف آخر از طریق شماره های زیر تماس گرفته تا به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند. پروژه 6040 موسسه حرف آخر که چندین سال است توسط این موسسه به دانش آموزان ارائه می شود امتحان خود را به خوبی پس داده است چرا که تعداد زیادی از دانش آموزان با استفاده از این پروژه و در مدت زمان بسیار کوتاه 100 روزه به موفقیت و کسب درصد های بالا دست یافته اند. موسسه حرف آخر که از سال 1390 با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری شروع به فعالیت گسترده در زمینه کنکور کرده است از برترین موسساتی است که منابع آن سال هاست مورد استفاده رتبه برتر ها قرار می گیرد و هر ساله تعداد زیادی از رتبه برترهای این موسسه با حضور در برنامه های تلویزیونی از تاثیر پکیج های این موسسه در موفقیت این دانش آموزان و کمک مشاوران و اساتید این موسسه صحبت می کنند. در ادامه می توانید نمونه تدریس های حرف آخر را هم مشاهده کنید.

با ایجاد شرایط کرونایی در کشور و عدم برگزاری کلاس های درس و نبود زیرساخت های مناسب برای آموزش آنلاین، این موسسه اقدام به تولید پکیج های متوسطه اول نیز نموده است که با استفاده از همان اساتید مجرب که سال ها تجربه آموزش در سطح کنکور را دارند به تولید دی وی دی های آموزشی این مقطع نموده است. گروه دیگر از دانش آموزان که بیشترین صدمه را از این شرایط خورده اند میتوان دانش آموزان کنکوری دانست چرا که ضمن اینکه باید بصورت مجازی به یادگیری دروس حساس و کلیدی سال دوازدهم بپردازند بایستی خود را برای کنکور و آزمون سخت آماده سازند که می توان گفت تعیین کننده مسیر آموزش و شغل آینده هر فرد است. این پروژه توسط موسسه حرف آخر در اواسط بهنت ماه هر سال ارائه می شود این پروژه که نسبت به پروژه 0 تا 10 این موسسه فشرده تر بوده و در مدت زمان 100 روز به پایان می رسد. تا چند سال قبل تمام کردن دروس در مدت زمان کمتر از 4 ماه شاید برای عده زیادی رویا بود ولی به محض تاسیس موسسه حرف آخر پروژه 4 ماهه کنکور این مجموعه رونمایی شد و دانش آموزان و داوطلبان کنکور قادر بودند که در 4 ماه دروس کنکور خود را همراه با حل تست انبوه تمام کنند. در ادامه می توانید مهمترین درس های دینی کنکور را هم مشاهده کنید.

دانشآموزان باید به دلیل استفاده از سوالات ترکیبی با دقت زیادی مباحث را مطالعه کنند. همانطور که در بالا اشاره شد با انتخاب یک منبع آموزشی مناسب دانش آموز نیمی از مسیر موفقیت را طی می کند. در سال 99 موسسه حرف آخر توانست از میان دانش آموزانی که با منابع این موسسه پیش رفتند حدود 32 رتبه دو رقمی و 2 رتبه تک رقمی کسب کند و همین آمار ارزش این موسسه را به شدت بالا برد و تضمینی برای کیفیت منابع این کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر مجموعه است. در لایه اول با کمک انیمیشن و شهودی سازی صفر تا صد آموزش هر مبحث برای دانش آموز به تصویر کشیده شده است و در این لایه آموزش در اختیار وی قرار داده می شود. نکته جالب در تدوین این برنامه استفاده از اساتید هر درس برای تدوین برنامه می باشد و دلیل این کار هم شناخت کامل هر استاد بر روی درس مربوط است. یعنی هر آن چیزی که دانش آموز برای پیمودن مسیر کنکور نیاز دارد در اختیار وی قرار خواهد گرفت و تنها کاری که دانش آموز باید انجام دهد تلاش در اجرای برنامه ریزی دقیق موسسه است. اما بازهم نمی توان از اهمیت این درس در کنکور به ویژه برای افرادی که به دنبال رشته های زیرگروه 2 از جمله دارو سازی هستند چشم پوشی کرد.

در بازه های زمانی نزدیک به کنکور استرس و اضطراب وجود داوطلبان و حتی خانواده آن ها را خواهد گرفت. چندین سال قبل یکی از پروژه های موسسه حرف آخر که به شدت مورد استقبال قرار گرفت پروژه دو ماهه کنکور یا پروژه 6040 حرف آخر بود که انقلابی در آموزش کنکور محسوب میشد. شاید بارها در شبکه های مجازی و یا تلویزیون نام پروژه های موسسه آموزشی حرف آخر از جمله پروژه 6040 را شنیده حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید باشید. با توجه به شیوع بیماری کرونا و گسترش بیش از بیش این بیماری در ایران و جهان و همچنین افزایش محدودیت ها و تعطیلی کلاس های آموزشی و مدارس نیاز به آموزش دقیق و اصولی بیش از بیش در میان دانش آموزان احساس می شود؛ چرا که از یک سو والدین نگران تحصیل و آموزش فرزندان خود هستند و از سوی دیگر سلامتی دانش آموزان آن ها را دچار نگرانی کرده است. همچنین در تدریس این درس برای اولین بار در سطح کشور از دایره های زیستی استفاده شده است که رونمایی از سبک جدیدی برای آموزش ترکیبی زیستی است و به نوع خود روش بسیار جذابی نیز در آموزش است که استفاده می شود. آموزش لایه ای زیست مزیت های دیگری نیز دارد و طبق شعار دپارتمان زیست شناسی حرف آخر باعث می شود تا یک بار استفاده از منابع آموزشی حرف اخر مانند 3 بار مطالعه کل زیست باشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد معرفی موسسه حرف آخر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

 • Slrsrm2 Slrsrm2
 • ۰
 • ۰

اساتید حرف آخر چه افرادی هستند؟

جالب است بدانید که نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات هر درس، در تعین اهمیت آن درس می تواند تاثیر گذار باشد و همین موضوع باعث ایجاد نوعی انحراف معیار در درس ریاضی شده است به نحوی که گاهی اوقات حل یک تست از درس ریاضی می تواند رتبه داوطلب را تا هزار عدد جابجا کند. امروزه یکی از بزرگترین و مهم ترین اهداف هر فردی در زندگی خود داشتن یک شغل مناسب و تاپ است که بتواند برای آن فرد درآمدی ایده آل را ایجاد کند. با توجه به شرایطی با بیماری کرونا بر کشور حاکم شده انتخاب منابع درست و مناسب همچنین یک مشاور تحصیلی که بتواند نیازهای آموزشی دانش آموز را برطرف کند و به او انگیزه و انرژی طی کردن ادامه مسیر موفقیت را بدهد بسیار لازم و ضروری است. مدیر عامل این موسسه عبدالرضا منتظری می باشد که از سال ۱۳۹۰ با ابتکار و نوآوری های متعدد توانسته نام این برند آموزشی را در کل کشور مطرح کند. در این قسمت موسسه حرف آخر 20 آزمون شبیه ساز کنکور را که توسط برترین اساتید آموزشی کشور طراحی شده است در اختیار دانش آموزان قرار خواهد داد که از دو جهت به شدت پر اهمیت است؛ قسمت اول اهمیت آن به دلیل سبک تست هایی است که بررسی شده است و هر سال نیز تطابق بسیار زیادی با تست ها کنکور دارد و حتی مشاهده شده که تعدادی از تست ها بدون تغیر اعداد به صورت کامل در کنکور طرح شده و قسمت دوم هم به کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر دلیل وجود پاسخنماست.

برای این اتفاق مهم نیز باید داوطلب منبع مناسبی داشته باشد تا بتواند به کمک آن به صورت کامل مفاهیم آموزشی را یاد بگیرد و نکات لازم برای پاسخگویی به تست های کنکور را در اختیار معرفی موسسه حرف آخر داشته باشد. در قسمت منابع آموزشی، صفر تا صد آموزش و هر آنچه داوطلب برای پاسخگویی به کنکور نیاز دارد در قالب لوح های آموزش ضبط و در اختیار وی قرار داده خواهد شد. حرف آخر با بهره گیری از قابلیت های نیمکره راست مغز که مطالب را به صورت طولانی مدت در ذهن نگاه می دارد، دی وی دی های آموزشی را تولید کرده و در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار داده است. امروز در یک گزارش خبری به بررسی و تحلیل موسسه آموزشی حرف آخر خواهیم پرداخت و به صورت کامل این مجموعه را معرفی خواهیم کرد و به در ادامه نیز به سراغ پروژه 6040 حرف آخر خواهیم رفت که مطمئنا در این بازه خبر خوبی برای دانش آموزان است زیرا با کمک آن در دوماه می توان کل آموزش را به پایان رساند و در انتها هم به صورت مفصل سبک تدریس این موسسه برای یکی از دروس را بررسی خواهیم کرد. اوج الگو سازی را میتوان در فیزیک حرف آخر مشاهده کرد.

مهمترین ویژگی ریاضی حرف آخر آموزش انیمیشنی که باعث درک آسان مطالب می شود و همچنین الگو سازی که قدرت و سرعت داوطلب را در تست زنی به شدت افزایش می دهد می باشد. در شیوه های آموزشی این موسسه دیگر خبری از حفظ کردن صدها فرمول برای حل کردن تست ها و سوالات نیست و آموزش بر اساس الگو سازی همراه با انیمیشن و بصورت شهودی صورت می گیرد و دانش آموز یکبار برای همیشه سخت ترین مطالب آموزشی را بصورت شهودی و تصویری می آموزد. همچنین یک بخش خدماتی دیگر به عنوان مشکلات گارانتی نیز در دسترس است که به صورت کامل مشکلات داوطلبان را بررسی خواهد کرد و این قبیل مشکلات را به صورت کامل حل خواهد نمود. یعنی این بار دیگر برای دانش آموز پاسخنامه ارسال نخواهد شد بلکه پاسخ توسط مدرسین به نمایش گذاشته می شود و همین موضوع باعث می شود که دانش آموز با هر آزمون یک بار کل دروس را بتواند مرور کند. این موضوع اهمیت درس ریاضی را به شدت افزایش خواهد داد. اما با حرف آخر این موضوع نیز حل شده است. بخش زیادی از دانش آموزان در رشته تجربی علاقه چندانی به درس ریاضی از خود نشان نمی دهند و همین موضوع باعث شده تا میانگین درصد کل شرکت کنندگان در درس ریاضی کنکور حدود 7 درصد باشد. در ادامه می توانید تست های ترجمه عربی را هم مشاهده کنید.

اما در هر سطحی که هستید حتی اگر هیچ علاقه ای به ریاضی ندارید تدریس استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی در این قسمت چاره ساز است. اما رسیدن به این ایده آل نیازبه این دارد تا فرد از یکی از سخت ترین آزمون های زندگی خود یعنی کنکور سربلند بیرون بیاید. فرایند یادگیری موسسه حرف آخر در بسته به زمانی که دانش آموز در اختیار دارد در قالب دو پروژه 4 ماهه و دو ماهه انجام می شود. در بازه زمانی 60 روزه با یک برنامه ریزی دقیق صفر تا صد آموزش به صورت کامل در اختیار دانش آموز قرار داده خواهد شود و با کمک آن در زمان معین شده می تواند آموزش کامل دروس را حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید به اتمام برساند. امروز در قالب یک گزارش خبری قصد داریم یکی از موسسات آموزشی کنکور را به خاطر سبک متفاوت خود در آموزش به صورت کامل بررسی کنیم. پروژه اول که به پروژه صفر تا صد یا پروژه 1000 ساعته یا برنامه 4 ماهه معروف است و پروژه آموزشی اصلی این موسسه می باشد. در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور، اگر یک دانش آموز با روش عادی مطالعه کند حدود 9 ماه برای یادگیری و حل تست نیاز دارد که جدا از زمان مورد نیاز برای مرور و تمرین تکرار است اما موسسه حرف آخر این مدت زمان را همراه با 10 دور مرور به 4 ماه کاهش داده است البته از بهمن ماه به بعد نیز استرس به شدت دانش آموزان را فرا خواهد گرفت و نزدیک شدن به کنکور آن ها را دچار مشکلاتی خواهد کرد و در این بازه یعنی بهمن ماه به بعد موسسه حرف آخر پروژه دو ماهه آموزشی خود یعنی 6040 حرف آخر که شامل 60 روز آموزش و 40 روز مرور است را ارائه می دهد.

 • Slrsrm2 Slrsrm2